1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ardahan'da Öğrencilere 15 Tatilde Karne Hediyesi Olarak Kayak Eğitimi Verilecek

Ardahan'da Öğrencilere 15 Tatilde Karne Hediyesi Olarak Kayak Eğitimi Verilecek

Ardahanda Öğrencilere 15 Tatilde Karne Hediyesi  Olarak Kayak Eğitimi Verilecek
A+A-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzulluh Dereci, 15 tatilde karne hediyesi olarak ücretsiz kayak dersleri vereceklerini söyledi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzulluh Dereci İHA muhabi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzulluh Dereci, 15 tatilde karne hediyesi olarak ücretsiz kayak dersleri vereceklerini söyledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzulluh Dereci İHA muhabirine yaptığı açıklamada, kayak derslerinin iki hafta devam edeceğini ve öğrencilerin ekipman, yol, konaklama gibi tüm giderlerinin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından karşılanacağını belirtti.
Dereci, yapılacak olan iki haftalık faaliyetle öğrencilere hem kayak eğitimi verileceğini hem de spor kültürü aşılayacaklarını ifade ederek şöyle devam etti;
''Çocuklarımızın ve gençlerimizin serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, ruh ve beden sağlığı yerinde olan sportmen bir nesil yetiştirmek için yarıyıl tatilinde 09-16 yaş gruplarında çocuk ve gençlerimize 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren 2 hafta boyunca (Hafta İçi) Kayak Antrenörü gözetiminde ücretsiz Temel Eğitim Kayak Kursu verilecektir'' dedi.

25.01.2013 20:53:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT