1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ARAS’TAN SEMT PAZARI ESNAFINA ZİYARET

ARAS’TAN SEMT PAZARI ESNAFINA ZİYARET

ARAS’TAN SEMT PAZARI ESNAFINA ZİYARET
A+A-

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, Terzioğlu Mahallesi’nde kurulan semt pazarının esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, yardımcıları Şevket Yaşin ve Selami Taşdemir ile Yönetim Kurulu üyeleri İsmet Biner, Zülküf Öztürkçü ve Kadir Yüzer ile birlikte Terzioğlu Mahallesi’ndeki semt pazarı esnafını ziyaret etti. İl Başkanı Aras ve heyetine en büyük sıkıntılarının yol sorunu olduğunu dile getiren esnaflar, tezgahlarını kurdukları yol üzerinde çok sayıda çukur ve engebelerin olmasından dolayı yağışlı zamanlarda biriken sulara maruz kaldıklarını ve bundan dolayı da zarar gördüklerini söyleyerek, çözüm konusunda yardım istediler. Bunun üzerine sorunun çözümü için karayolları yetkililerine durumu bildiren Aras, en kısa sürede bu sorunun giderileceği sözünü aldıktan sonra durumun takipçisi olacağını söyledi.
 

Desteklerinden dolayı Aras’a teşekkürlerini ileten esnaflar, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Esnafların diğer taleplerini de not alan Aras, ziyaretlerine sürekli devam edeceklerini ve semt pazarı esnaflarını son derece önemsediklerini kaydetti.

A+A-

HABERE YORUM KAT