1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ARAS’TAN MEMUR-SEN TOKİ SORUNLARINA ÇÖZÜM DESTEĞİ

ARAS’TAN MEMUR-SEN TOKİ SORUNLARINA ÇÖZÜM DESTEĞİ

ARAS’TAN MEMUR-SEN TOKİ SORUNLARINA ÇÖZÜM DESTEĞİ
A+A-

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, Memur-Sen TOKİ’yi ziyaret ederek site sakinlerinin talep ve sorunlarının çözümü için devreye girdi.


Abdullah Aras, beraberindeki partililerle birlikte Memur-Sen TOKİ sakinleriyle bir araya geldi. TOKİ sakinlerinin su, konut ödemeleri noktasında tekrar iyileştirme ve vade uzatımı ile yerleşke içerisinde bulunan derenin ıslah edilmesi konularında Aras’tan destek istedi. AK Parti İl Başkanı Abdullah Aras ise, öncelikli dile getirilen su sorunu için mevcut gelen suyun yetersizliğinden kaynaklandığını, ancak bunun yeterli kapasiteye ulaştırılması için gereken tüm çalışmaların yapılmasını sağlayacağını ve geçici olarak AFAD İl Müdürlüğü’nün daha fazla sayıda tankerle su taşıması talebinde bulunacağını söyledi. Dere ıslahı talebini ise DSİ yetkilileriyle paylaşacağını ve çalışmaları takip edeceğini dile getiren Aras, konut ödemeleri noktasında ise yine talebi ilgililere mutlaka aktaracağını ve olumlu neticelenmesi için ısrarcı olacağını söyledi.


TOKİ sakinlerinin memnuniyetini toplayan Aras, sorunlarla yakından ilgileneceğinden kimsenin endişe etmemesi gerektiğini belirterek, çalışmalarla ilgili sürekli irtibat halinde olacaklarını söyledi.

A+A-

HABERE YORUM KAT