1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ARAS, YANGIN MAĞDURU AİLEYİ ZİYARET ETTİ

ARAS, YANGIN MAĞDURU AİLEYİ ZİYARET ETTİ

ARAS, YANGIN MAĞDURU AİLEYİ ZİYARET ETTİ
A+A-

AK Parti Van İl Başkanı Abullah Aras, Van’da çıkan yangında evlerini kaybeden Köke ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Geçtiğimiz gün eski Kale yolu üzerinde bir evde çıkan yangında 2’si çocuk 4 kişinin zehirlenmesi ve evin tamamen kullanılmaz hale gelmesiyle sonuçlanan Köke ailesini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Abdullah Aras,  beraberindeki İl Başkan Yardımcıları Osman Türkmen, Selami Taşdemir, Naci Askar, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Bozkurt ve İsmail Aksüt ile birlikte ailenin mağduriyetini gidermeye yönelik girişimlerde bulundu.

Evleri kullanılmaz hale gelen ailenin mağduriyetini gidermek için üstlerine düşen yardımı yapacaklarını belirten Aras, ilk etapta Acil ihtiyaç olarak İl Afet Müdürlüğünden Konteynır tahsis edildiğini bunun haricindebir ev bulmaları halinde kira yardımı yapacaklarını ve ayrıca gıda ve giyim ihtiyaçları konusunda da gerekli yardımı yapacaklarını söyledi. 

Köke ailesi kendilerine destek ziyaretinde bulunan Köke ailesi, İl Başkanı ve beraberindeki yönetime desteklerinden ötürü teşekkür etti. 

A+A-

HABERE YORUM KAT