1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ARAS VE EŞİ BAYANLARLA İFTAR AÇTI

ARAS VE EŞİ BAYANLARLA İFTAR AÇTI

ARAS VE EŞİ BAYANLARLA İFTAR AÇTI
A+A-

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, Süphan Mahallesi’nde bayanlara yönelik düzenledikleri iftar programına eşiyle birlikte katıldı.


AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, eşi Şadiye Aras, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nahide Hakan, yardımcıları Zübeyde Dülger ve Remziye Beyde, İl Belediye Meclis üyeleri Sibel Aydınözü ve Necla Orbay ile birlikte Süphan Mahallesi’nde partisi tarafından bayanlara yönelik verilen iftar programına katıldı. Bayanların sorun ve taleplerini dinleyen Aras, Türkiye’de en çok AK Parti’nin ve Başbakan Erdoğan’ın kadınlara kıymet verdiğini söyledi. Bölge kadınlarının onurlu, vicdanlı ve cesur olduğunu ifade eden Aras; savaşa, kan ve şiddete karşı en çok kadınların durduğunu ve bu nedenle Türkiye’de inşa etmeye çalıştıkları huzur ve kardeşlik projesine en çok kadınların ve acı çeken annelerin destek verdiğini ve sevindiğini kaydetti.


Abdullah Aras ve eşi Şadiye Aras, bayan kendilerine ilettikleri talep ve sorunları dinledi. Aras, geçtiğimiz yıl 11 kişilik İşnaz ailesinin 8 yaşındaki kızlarının sobadan çıkan yangın sonrası vücudunun bir bölümünün yanması ve yüzünde iz kalması nedeniyle üstüne düşen tüm ilgi ve alakayı göstereceğini ve gerekli yardımı yapacağını söyledi.

A+A-

HABERE YORUM KAT