1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Arap Turistlerin Kar Sevinci

Arap Turistlerin Kar Sevinci

Arap Turistlerin Kar Sevinci
A+A-

Taksim'de hayatlarında ilk defa kar gören Arap tursitler, şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşadı. Bol bol fotoğraf çektiren turistler, İstanbul'da kar manzarasına hayran kaldı. Ülkelerinde hayatları

Taksim'de hayatlarında ilk defa kar gören Arap tursitler, şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşadı. Bol bol fotoğraf çektiren turistler, İstanbul'da kar manzarasına hayran kaldı.
Ülkelerinde hayatları boyunca kar görme şansları bulunmayan Arap turistler, İstanbu'da büyük şaşkınlık yaşadı. Taksim meydanında yağmaya başlayan lapa lapa kar, en çok Arap turistleri sevindirdi. Kar yağışı altında bol bol fotoğraf çektiren turistler, "İlk defa kar görüyoruz, çok mutluyuz. Gerçekten İstanbul harika bir şehir. Kar yağışı çok güzel" dediler.
Taksim meydanıda kar yağışı sırasında renkli görüntüler de oluştu. Bazı vatandaşların kar yağışından korunmak için kafalarına poşet geçirdikleri görüldü. Kar yağışından büyük keyif aldığını söyleyen bir vatandaş, "Kar yağması çok güzel ancak İstanbul'da trafik kilitlenmezse daha da güzel olur" dedi.
(EY-ÖFA-Y)

07.01.2013 11:32:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT