1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Araçlardan Yollara Sigara Paketi Atanlara Bilboardlı İkaz

Araçlardan Yollara Sigara Paketi Atanlara Bilboardlı İkaz

Araçlardan Yollara Sigara Paketi Atanlara Bilboardlı İkaz
A+A-

Yıldırım Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını yaptı. Meclis üyelerinin tam kadro katıldığı meclis toplantısı, bir önceki toplantı zaptının okunması ile başladı. Komisyonlardan gelen evrakların o

Yıldırım Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını yaptı.
Meclis üyelerinin tam kadro katıldığı meclis toplantısı, bir önceki toplantı zaptının okunması ile başladı. Komisyonlardan gelen evrakların oylanması ile devam eden meclis toplantısında, Çevre Sağlığı ve Sportif Hizmetler Komisyonu'nun, araçlardan yollara sigara paketi ve benzeri atıların atılmasının engellenmesi hususunda halkı bilinçlendirmek için billboard ve diğer mecraların kullanılması hakkındaki teklifi okunarak kabul edildi. Yine Çevre Sağlığı-Sağlık ve Sportif Hizmetler Komisyonu'nun, çocukların sokakta çalıştırılmaması ile ilgili raporu da okunarak halkı bilinçlendirecek kitle iletişim araçlarının kullanılmasına oy birliği ile karar verildi.
Komisyonlardan gelen evrakların, meclise sunulmasının ardından Denetim Komisyonu seçimi yapıldı. 2013 yılı Denetim Komisyonu'na Kasım Şahin, Şevki Çelik ve Beytullah Ezgi seçildi.
Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, komisyona seçilen meclis üyelerine görevlerinde başarılar diledi.
(MŞ)

03.01.2013 17:42:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT