1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Arabanlılar Ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Türkü Şöleni

Arabanlılar Ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Türkü Şöleni

Arabanlılar Ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Türkü Şöleni
A+A-

Arabanlılar ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Araban Belediye Parkı içerisinde düzenlediği türkü şöleni ilgi gördü. Arabanlılar ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma ve Day

Arabanlılar ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Araban Belediye Parkı içerisinde düzenlediği türkü şöleni ilgi gördü.
Arabanlılar ve Yavuzelililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Cafe Park'ta düzenlediği türkü şöleninde, Halk Ozanı Ali Sezer ile mahalli ses sanatçısı Ömer Yaşargül'ün bağlama eşliğinde seslendirdikleri barak ve yöresel türküler izleyenlere hoş bir pazar gecesi yaşattı. Şölene katılan vatandaşlar, gece geç saatlere kadar eğlendiler.
Dernek Başkanı Garip Doğan şölen sonrası yaptığı konuşmada, ''Amacımız, birbirine komşu olan Araban ile Yavuzeli ilçeleri halkını birbirine daha da yaklaştırmak ve kaynaştırmaktır. Dernek olarak Gaziantep'te, Arabanlılar ve Yavuzelililer adına sık sık sosyal faaliyetlerde bulunuyoruz. Bundan sonra da dernek olarak Araban ve Yavuzeli ilçelerinde türkü şölenleri düzenleyerek sosyal etkinliklerimizi devam edeceğiz'' dedi.
(AI-MAD-Y)

07.01.2013 14:45:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT