1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Apple WWDC'de neleri tanıtacak?

Apple WWDC'de neleri tanıtacak?

Apple WWDC'de neleri tanıtacak?
A+A-

Apple her sene olduğu gibi bu sene de WWDC etkinliğini Haziran ayında düzenleyecek. Peki bu seneki WWDC etkinliğinde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor?

Apple'ın belkide en çok merak edilen WWDC etkinliği önümüzdeki haftalarda başlayacak. 2-6 Haziran 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan bu etkinlikte bu sene çok önemli cihazlar ve hizmetler tanıtılacak.

iPhone 6

Daha önceki haberlerimizde de bahsettiğimiz üzereWWDC etkinliğinin en çok konuşulacak konusu şimdiden belli. iPhone 6 rakiplerine göre nasıl bir artı sunacak? Ekran boyutu ne olacak? İşlemci ve ekran kartı ne gibi farklar barındırıyor gibi bir çok soruWWDC etkinliğinde cevaplanacak. Tasarımın hala eskisi gibi devam edip etmeyeceği merak konusu. 

Mabook Air Retina

Apple Macbook Pro 15'' serisinde sunduğu retina hizmetini daha sonra 13'' Pro modeline de getirmişti. Tabi günümüz teknolojilerinin hızla artması ve artık neredeyse her cep telefonunun FullHD olması laptopların gelişimini mecbur kılıyor. Diğer ultrabook modellerinin ekran çözünürlükleri QHD seviyesinde iken Apple Macbook Air 'ın hala eskisi gibi devam etmesi satış rakamlarını kötü etkileyecektir.

iOS8, AppleTVHD ve iWatch  gibi diğer teknolojilerde Apple'ın WWDC 2014 konferansında tanıtması bekleniyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT