1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Apple Türkiye'de ikinci mağazasını nerede açacak?

Apple Türkiye'de ikinci mağazasını nerede açacak?

Apple Türkiye'de ikinci mağazasını nerede açacak?
A+A-

Apple Zorlu Center'da açtığı Apple Store sonrası ikinci mağazasını açmak için kolları sıvadı. Teknoloji devi şirket Avrupa yakasında da yeni bir Apple Store açma çalışmalarına başladı. Peki Apple Store ikinci mağazası nereye açılacak?

Apple İstanbul Zorlu Center'da açtığı mağazası ile Türk müşterilerini oldukça sevindirmişti. Apple ürünlerini Apple mağazasından alma ayrıcalığına kavuşan ülkemize Apple'dan yeni bir müjdeli haber daha geldi. 

Apple, aldığımız duyumlara göre ikinci mağazasınıaçmak için kolları sıvamış durumda.  İlk Apple Store'u5 Nisan 2014 tarihinde İstanbul Avrupa Yakası'nda Zorlu Center AVM'de açan şirket, ikinci mağazasını da İstanbul'da açacak.

Geçtiğimiz günlerde Ticaret Sicil Gazetesi'ne gönderilen bilgiye göreApple, ikinci mağazasını İstanbul Anadolu Yakası'nda açacak.  Zorlu Center'da olduğu gibi lüks mağazaların bulunduğu Acıbadem Akasya AVM'de açılacak olan ikinci Apple Store için çalışmaların önümüzdeki aylarda başlaması ve mağazanın 2015 yılı içerisinde açılması bekleniyor.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT