1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Apple Iphone 6 ve Iphone 6 Plus'ın Bükülme Sorununu Çözdü mü?

Apple Iphone 6 ve Iphone 6 Plus'ın Bükülme Sorununu Çözdü mü?

Apple Iphone 6 ve Iphone 6 Plus'ın Bükülme Sorununu Çözdü mü?
A+A-

Apple'ın yeni bombaları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus bükülme sorunuyla karşı karşıya. Peki Apple bu sorunu çözdü mü? Yeni nesil üretilen cihazlarda bükülme sorunu devam ediyor mu?

Apple'ın piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kuşkusuz satış rakamlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Apple aldığı radikal kararlardan vazgeçerek tek el ile kullanımı rafa kaldırmış ve yepyeni bir tasarıma yelken açtı. 

Takipçilerin yakından bileceği üzere iPhone 6 Plus özellikle kolay bükülme problemi nedeniyle oldukça tartışma konusu olmuştu.

Bu tartışmalar hala süre dursun Reddit'te bir kullanıcı yeni üretilen iPhone 6 Plus'ların önceki iPhone 6 Plus'lardan daha güçlü bir metal ile üretildiğini savunuyor.

20 GRAMLIK FARK SÖZ KONUSU

Kullanıcı, önceki iPhone 6 Plus'ının rahat büküldüğünü fakat yeni aldığı iPhone 6 Plus'ın daha farklı bir tutuş hissiyatı verdiği ve telefonları karşılaştırdığında yeni telefonun 20 gram daha ağır olduğunu söylüyor.

Apple tarafından bu konuya dair hala açıklama gelmemiş olması ise bu varsayımı oldukça güçlü kılıyor. Bükülme probleminin oldukça sükse yarattığını düşünürsek Apple bu sorunu sessiz bir şekilde çözmüş de olabilir.

A+A-

HABERE YORUM KAT