1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Apartmandan Dökülen Beton Parçaları Park Halindeki Otomobilin Üzerine Düştü

Apartmandan Dökülen Beton Parçaları Park Halindeki Otomobilin Üzerine Düştü

Apartmandan Dökülen Beton Parçaları Park Halindeki Otomobilin Üzerine Düştü
A+A-

Çorlu'da meydana gelen olayda apartmandan dökülen sıva ve beton parçaları park halindeki otomobilin üzerine düştü. Otomobilde maddi hasar meydana geldi. Edinilen bilgilere göre olay Reşadiye Mahall

Çorlu'da meydana gelen olayda apartmandan dökülen sıva ve beton parçaları park halindeki otomobilin üzerine düştü. Otomobilde maddi hasar meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre olay Reşadiye Mahallesi Mandıracı Caddesi 2. Sokak 2. Aralıkta meydana geldi. Sokak üzerinde park halinde bulunan 59 ZA 029 plakalı otomobilin üzerine apartmanın en üst katından kopan beton parçaları düştü. Otomobilin tavanı ve kapılarında hasar meydana getiren olay nedeniyle inceleme başlatıldı. Apartmandan düşen beton parçaları nedeniyle polis ekipleri sokağı her iki yönden araç trafiğine kapattılar.
Çevre sakinleri duydukları gürültünün ardından dışarı çıktıklarını belirterek: "Gürültü üzerine çıkıp baktığımızda otomobilin üzerinde beton parçaları vardı. Kopan betonlar yoldan geçen birinin başına da isabet edebilirdi. Böylesi bir durum daha üzücü olaylara da neden olabilirdi" dediler.
Olayla ilgili olarak inceleme başlatıldı.
(SŞMC )

08.02.2013 20:16:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT