1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Apartmandaki Yangın Paniğe Yol Açtı

Apartmandaki Yangın Paniğe Yol Açtı

Apartmandaki Yangın Paniğe Yol Açtı
A+A-

Amasya'da 5 katlı apartmanın üçüncü katındaki dairede çıkan yangın paniğe yol açtı. Edinilen bilgiye göre, Amasya merkez Kurşunlu Mahallesi'ndeki Aydınlık Evler Apartmanı'nın üçüncü katında Mahmut Bi

Amasya'da 5 katlı apartmanın üçüncü katındaki dairede çıkan yangın paniğe yol açtı.
Edinilen bilgiye göre, Amasya merkez Kurşunlu Mahallesi'ndeki Aydınlık Evler Apartmanı'nın üçüncü katında Mahmut Bilgen'e ait evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine itfaiye ekipleri olay yerine gelip yangına müdahale ederken, üst katlardaki vatandaşlar sızan dumandan etkilendi. Apartmanın en üst katında yaşayan Kalaycı ailesi sakinleri, 'Mesut' adlı şahıs ile itfaiyecilerin gayretleri sonucu itfaiye merdiveniyle nakledildiler.
Vatandaşlar itfaiye aracının olay yerine 25 dakika sonra intikal ettiğini iddia ederken, itfaiye yetkilileri de ekiplerin yangın yerine kısa sürede gittiğini, periyodik muayeneye giden bir aracın da derhal çağrılarak yangına müdahale ettiğini belirttiler. Yangında can kaybı ve yaralanma yaşanmazken, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
(MÇ-SLH-Y)

18.02.2013 16:06:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT