1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Apartmanda Yangın Paniği

Apartmanda Yangın Paniği

Apartmanda Yangın Paniği
A+A-

Adana'da bir apartmanın elektrik trafosunda çıkan yangın paniğe neden olurken, dumandan etkilenen bir kişi itfaiye yardımıyla ambulansa alındı. Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesine ba

Adana'da bir apartmanın elektrik trafosunda çıkan yangın paniğe neden olurken, dumandan etkilenen bir kişi itfaiye yardımıyla ambulansa alındı.
Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Akkuş Apartman'ında meydana geldi. İddiaya göre, saat 17.10 sıralarında elektrik trafosunda yangın meydana geldi. Bir patlamayla başlayan yangın kısa sürede büyüyerek apartmanın dumanla kaplanmasına neden oldu. Bu arada apartman sakinleri de bir taraftan 110'u arayarak yangın ihbarında bulunurken, bir taraftan da apartmanı boşaltmaya başladı. Bu arada kısa sürede yangın yerine gelen Adana İtfaiyesi trafodaki yangını kısa sürede söndürdü. Ancak apartmanın merdiven dairesi dumanla kaplandı. TEDAŞ görevlileri de gelerek apartmana gelen elektrik akımını kesti. Apartman sakinlerinden bir kişi dumandan etkilendiği için itfaiye merdiveni ile 1. kattan alınarak ambulansa götürdü. Şahsın dumandan etkilendiği hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.
Polis yangının neden çıktığı konusuyla ilgili araştırma başlattı.
(FKE-AŞ-Y)

09.12.2012 17:55:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT