1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Antalya'ya 700 Bin Liralık Çevre Desteği

Antalya'ya 700 Bin Liralık Çevre Desteği

Antalyaya 700 Bin Liralık Çevre Desteği
A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Antalya'daki beş belediyeye çevre kirliliğinin giderilmesi ve atıksu arıtma tesisleri için 700 bin lira destekte bulundu. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Antalya Mil

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Antalya'daki beş belediyeye çevre kirliliğinin giderilmesi ve atıksu arıtma tesisleri için 700 bin lira destekte bulundu.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın verdiği bu desteğin, Ak Parti Antalya Milletvekillerinin tamamının ortak girişimleri sonunda sağlandığını söyledi.
Türel, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Atıksu arıtma tesisi ve çevre kirliliğinin giderilmesi amacı ile verdiği bu destekten; Finike Belediyesi'nin 450 bin, Alanya'nın Oba ve Manavgat'ın Sarılar belde Belediyeleri'nin 75'er bin lira, İbradı Belediyesi ile Kaş'ın Yeşilköy belde Belediyesi'nin de 50'şer bin lira yararlanacağını belirtti.
Türel, Antalya Milletvekilleri olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'a ilçe ve belde belediyelerine sağladığı bu destekten dolayı teşekkür ettiklerini bildirdi.
(SK-Y)

11.01.2013 15:13:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT