1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Antalyalılar "intifada" Adlı Oyunu Ücretsiz İzleyecek

Antalyalılar "intifada" Adlı Oyunu Ücretsiz İzleyecek

Antalyalılar intifada Adlı Oyunu Ücretsiz İzleyecek
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi, İsrail-Filistin sorununu ele alan "İntifada" adlı tiyatro oyununu vatandaşlarla ücretsiz buluşturacak. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, İsrail-Filistin sorununu ele alan "İntifada" adlı tiyatro oyununu vatandaşlarla ücretsiz buluşturacak.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Ankara Ekin Tiyatrosu'nun "İntifada" (Maskeliler) adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturacak. İsrail ile Filistin arasındaki çatışmayı ve Filistinlilere karşı adaletsizliği konu alan tek perdelik tiyatro oyunu, Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu'nda 14 Ocak'ta saat 18.00 ve 20.30'da iki seans olarak sahnelenecek. Yoğun katılımın beklendiği tiyatro oyununu vatandaşlar ücretsiz izleyebilecek.
Tiyatro oyununun sahnelenmesinden önce ise AKM Perge Salonu'nda saat 14.30'da tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü, Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Müfit Kayacan ve Prof. Dr. Semih Çelenk'in katılımlarıyla "Kahraman Tiyatro Televizyona Karşı" adlı bir söyleşi gerçekleştirilecek.
(SK-Y)

11.01.2013 13:33:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT