1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Antalya'da yaşayan Vanlı kadınlar buluştu

Antalya'da yaşayan Vanlı kadınlar buluştu

Antalya'da yaşayan Vanlı kadınlar buluştu
A+A-

Van Vakfı Antalya Şubesi kadınlar kolu üyesi Vanlı kadınlar Van kahvaltısında bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılında yardıma muhtaç öğrenciler için yapacakları çalışmaları değerlendirdiler.

Vanlı Veysel Gökırmak'ın sahibi olduğu Likya Van Kahvaltı Bahçesi'nde bir araya gelen Van Vakfı Antalya Şubesi Kadınlar Kolu üyesi Vanlı kadınların etkinliğine Antalya'da faaliyet gösteren diğer vakıfların davet edilen kadın üyeleri de katıldı.  Van Vakıf Antalya Şubesi'nin 2016-2017 eğitim öğretim yılında öğrencilere sağlayacağı burs ve diğer desteklerin görüşüldüğü buluşmaya Vanlı kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

 Van Vakfı Antalya Kadılar Kolu Başkanı Serpil Dede, " Vakıf olarak öğrencecilere bursa sağlıyoruz. 2016-2017 eğitim öğretim döneminde daha fazla örgenciyi destek olmak istiyoruz.  Buluşmamızda Van kahvaltısı yaparak çalışmalarımızı görüşüp tartıştık. Öğrenciler için daha çok daha çok çalışacağız" dedi.

 Kadınların buluşmasında Van peyniri, Van balığı Van balı, Kurut, Cacık, Kavut gibi Van'ın yöresel ürünlerinin Van Vakfı Antalya Şubesi'nde satışa sunulduğu üyelere duyuruldu. 

Vansesi Haber Merkezi

A+A-

HABERE YORUM KAT