1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Antalya'da 'güneş' Keyfi

Antalya'da 'güneş' Keyfi

Antalyada güneş Keyfi
A+A-

Türkiye'nin birçok ilinde soğuk hava ve kar yağışı etkili olurken, Antalya'nın Manavgat ilçesinde hava sıcaklığı 19 dereceye ulaştı. Manavgat'ta tatil yapan turistler, Gündoğdu beldesi sahilinde den

Türkiye'nin birçok ilinde soğuk hava ve kar yağışı etkili olurken, Antalya'nın Manavgat ilçesinde hava sıcaklığı 19 dereceye ulaştı.
Manavgat'ta tatil yapan turistler, Gündoğdu beldesi sahilinde deniz ve güneşin keyfini çıkardı. Manavgat'a 20 kez tatil için geldiğini belirten Alman turist Rendlex Heinz Gündler, "Burası cennet gibi. Ben Dresden'de yaşıyorum. Şimdi bizim şehrimiz karlı ve çok soğuk. Burada ise muhteşem bir güneş ve deniz var. Eşim denizden şimdi çıktı" dedi.
Yanlarında deniz suyu sıcaklığını ölçmek için termometre getirdiğini belirten Gündler, "Eşim deniz suyunun sıcaklığını ölçer ve öyle denize girer" diye konuştu.
Almanya'nın birçok yerinde karlı ve soğuk havanın bulunduğunu belirten Gündler, Maya takvimine göre kıyametin kopacağı ile ilgili yorumlara ise, "Ne kıyameti. İşte güneş ve deniz. Burası cennet. Kıyamet kopacak diyenlere Manavgat'a gelerek cennette yaşamalarını tavsiye ediyorum" dedi.
(AK-SK-CC-Y)

21.12.2012 17:55:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT