1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Antalya Büyükşehir'den İki Çocuğu Talasemi Hastası Olan Kadına Yardım

Antalya Büyükşehir'den İki Çocuğu Talasemi Hastası Olan Kadına Yardım

Antalya Büyükşehirden İki Çocuğu Talasemi Hastası Olan Kadına Yardım
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, ikisi talasemi hastası olan üç çocuğu ile yaşam mücadelesi veren Gülcan Avşar'a yardım eli uzattı. Gülcan Avşar'a ev eşyası, kıyaf

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, ikisi talasemi hastası olan üç çocuğu ile yaşam mücadelesi veren Gülcan Avşar'a yardım eli uzattı.
Gülcan Avşar'a ev eşyası, kıyafet ve gıda yardımında bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi, aileye aylık maaş da bağladı. İstihdam Ofisi aracılığıyla Gülcan Avşar'ın işsiz olan eşine iş bulmaya çalışacaklarını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, aile ile uzmanlar eşliğinde sürekli iletişim halinde olacaklarını kaydetti.
Gülcan Avşar, duyarlı olan herkese teşekkür ederek, "Büyükşehir Belediyesi, sesimizi duyup hemen geldi. Evin ihtiyaçlarını karşıladılar, gıda yardımında bulundular. Aylık maaş da bağlayan Başkanımız Mustafa Akaydın'a teşekkür ederim" dedi.
Sağlık sorunları yaşayan çocukları için düzgün bir eve ihtiyaçları olduğunu ifade eden Avşar, ekonomik sorunları bulunduğu için insanların kendilerine ev vermek istemediğini dile getirdi. Avşar, "Bize yardım eden herkesten Allah razı olsun" diye konuştu.
(SK-CC-Y)

24.01.2013 12:14:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT