1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Annesini öldüren genç: Cinler emir verdi, annem şeytandı

Annesini öldüren genç: Cinler emir verdi, annem şeytandı

Annesini öldüren genç: Cinler emir verdi, annem şeytandı
A+A-

Mersin'de, evlatlık verildiği annesini öldüren Çağatay Taş'ın ifadesi adeta kan dondurdu. Taş'ın ifadesinde annesinin şeytan kendisinin cin olduğunu, kendisine cinlerin emir vererek annesinin öldürülmesi gerektiğini söylediği iddia edildi.


Psikolojik sorunları olan Çağatay Taş (20), çocukları olmadığı için 1 yaşında evlatlık alındığı annesi 45 yaşındaki Durdu Taş’ı başını gövdesinden bıçakla ayırarak öldürdü. Annesinin kestiği başını poşetle bir evin kapısına asan Çağatay Taş, polisteki ifadesi tamamlandıktan sonra Silifke Adliyesine sevk edildi.

UYUŞTURUCU KULLANIYORDU

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, 20 yıl önce aile tarafından evlat edinilen Çağatay Taş’ın son birkaç yıldır psikolojik sorunlar yaşadığı, uyuşturucu kullandığı ve hastalığı yüzünden tedavi edildiği, bu hastalığı nedeniyle bir süre önce askerlik yapmak için gittiği birliğinden "askerlik yapmaya elverişli değildir" raporu verilerek gönderildiği öğrenildi.

"ANNEM ŞEYTAN BEN CİNİM"

Çağatay Taş polisteki ifadesinde annesinin şeytan kendisinin cin olduğunu, kendisine cinlerin emir vererek annesinin öldürülmesi gerektiğini söyleyip, bunun için öldürme girişiminde bulunduğunu söylediği iddia edildi.

İfadesinde annesini öldürerek gereğini yaptığını söyleyen Çağatay Taş’ın, cinayetin işlendiği sabah saatlerinde kendisine emir geldiği için annesini öldürdüğünü söylediği öğrenildi. /Haber10

A+A-

HABERE YORUM KAT