1. HABERLER

  2. Annesi Ölen Bebeğe Özürlü Babası Bakıyor

Annesi Ölen Bebeğe Özürlü Babası Bakıyor

Annesi Ölen Bebeğe Özürlü Babası Bakıyor
A+A-

Bartın merkeze bağlı Büyükkıran köyünde yaşayan 42 yaşındaki özürlü Ahmet Yılmaz, yedi aylık bebeği ve diğer iki çocuğuyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veriyor. Büyükkıran köyünde yaşayan özür

Bartın merkeze bağlı Büyükkıran köyünde yaşayan 42 yaşındaki özürlü Ahmet Yılmaz, yedi aylık bebeği ve diğer iki çocuğuyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veriyor.
Büyükkıran köyünde yaşayan özürlü Ahmet Yılmaz'ın eşi Zühre Yılmaz, 26 Haziran 2012 tarihinde erkek çocuğu dünyaya getirdi. Zühre Yılmaz, doğumdan sekiz saat sonra iç kanamadan hayatını kaybetti. Eşinin ölümünden sonra 3 çocuğu ile hayatta kalma mücadelesi verem Ahmet Yılmaz, şimdi özürlü hali ile üç çocuğuna bakıyor. Yedi aylık Armağan bebek ise, komşuların ve ablası Duygu Yılmaz'ın hazırladığı mamalar ile besleniyor. Hem ev işi hem de bebeğin bakımı ile ilgilenen Duygu Yılmaz, her şeye alıştığını, annesinin yokluğunu aradığını söyledi.
Baba Ahmet Yılmaz ise, "Kızım ile birlikte bebeğin bakımını yapıyoruz. Komşuların verdiği yiyecekler ve Sosyal Yardımlaşma'dan gelen yardımlar ile geçiniyoruz. Kolum sakat çalışamıyorum. Yedi aylık bebeğime ve çocuklarıma ben bakıyorum" dedi.
(DK-CC-Y)

16.01.2013 15:48:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT