1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anneler Alışveriş, Çocuklar Oyun Telaşında

Anneler Alışveriş, Çocuklar Oyun Telaşında

Anneler Alışveriş, Çocuklar Oyun Telaşında
A+A-

Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kasım ayında hizmete kazandırılan modern pazar yerinde, ev hanımları gönüllerince alış verişlerini yapabiliyorlar. Beraberlerinde getirdikleri çocuklarını, uz

Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kasım ayında hizmete kazandırılan modern pazar yerinde, ev hanımları gönüllerince alış verişlerini yapabiliyorlar. Beraberlerinde getirdikleri çocuklarını, uzman bir yöneticinin gözetiminde çocuk oyun parkına bırakan anneler, çocukların oyun telaşı içerisinde alış verişlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.
Nevşehir Belediyesinin vatandaşların pazar alış verişlerini daha sağlıklı ve modern mekanda yerine getirilmesi yönündeki çalışmaları kapsamında, İbrahimpaşa Mahallesi'nde toplam 36 bin metrekarelik bir alan üzerinde 12 milyon 500 bin lira harcama yapılarak hizmete kazandırılan modern pazar yeri, çocuklarını pazar alış verişine getiren ev hanımlarına da büyük kolaylık sağlıyor.
Beraberinde getirdiği çocuk veya çocuklarını modern pazar yerinde oluşturulan çocuk oyun parkına bırakan ev hanımları, bu sayede alış verişlerini gönül rahatlığı içerisinde yapabiliyorlar.
Çocuk oyun alanına gelen çocuk veya çocuklarda, oyun parkında görevlendirilen uzman bir yönetici refakatinde oyun gruplarından dilediği gibi yararlanarak zaman geçirebiliyor.
(MÖZ-ZB-Y)

19.02.2013 12:02:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT