1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anne Ve Oğlu Taekwondo'da Aynı Kulvarda Koşuyor

Anne Ve Oğlu Taekwondo'da Aynı Kulvarda Koşuyor

Anne Ve Oğlu Taekwondoda Aynı Kulvarda Koşuyor
A+A-

Akhisar Belediyespor Kulübü bünyesinde hizmet veren Taekwondo Kuşak sınavı Spor Salonunda yapıldı. 2013 yılının ilk kuşak sınavında 48 spor kuşak atladı. Kuşak sınavına 23 beyaz, 13 sarı, 4 yeşil, 3 m

Akhisar Belediyespor Kulübü bünyesinde hizmet veren Taekwondo Kuşak sınavı Spor Salonunda yapıldı. 2013 yılının ilk kuşak sınavında 48 spor kuşak atladı. Kuşak sınavına 23 beyaz, 13 sarı, 4 yeşil, 3 mavi ve 5 kırmızı kemerden oluşan grupları katıldı.
Kuşak imtihan komitesinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Hüseyin Tavlı ve Selda Çiçen'in bulunduğu sınav heyecanında genç sporcular ter döktü.
Öte yandan sporcular arasında bulunan genç anne ve oğlu beyaz kuşak üzerinde ter döktüler. 27 yaşındaki kuaförlük yapan anne Selen Karagöz ile 7 yaşındaki oğlu Selami ile birlikte aynı kulvarda yarışarak ter döktü. Spor yapmayı çok sevdiğini dile getiren anne Selen Karagöz oğluna destek olmak amacıyla Taekwondo sporunu seçtiğini belirtti.
Günün anısına Akhisar Belediyespor Taekwondo Takım Antrenörü Hüseyin Yüksel ve Taekwondo Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Kurban Yavuz anne ve oğlu teşekkür belgesi takdim etti.
(BG-BK-)

20.01.2013 17:49:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT