1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anne Ve Çocukların Cenazeleri Aileye Teslim Edildi

Anne Ve Çocukların Cenazeleri Aileye Teslim Edildi

Anne Ve Çocukların Cenazeleri Aileye Teslim Edildi
A+A-

Gaziosmanpaşa'da yaşanan doğalgaz faciasında hayatını kaybeden anne ve 4 çocuğunun cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Cenazeler, facianın yaşandığı evin önünde helallik alınmasının ardından defned

Gaziosmanpaşa'da yaşanan doğalgaz faciasında hayatını kaybeden anne ve 4 çocuğunun cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Cenazeler, facianın yaşandığı evin önünde helallik alınmasının ardından defnedilmek üzere Bartın'a götürülecek.
Gaziosmanpaşa'da dün akşam saatlerinde yaşanan doğalgaz faciasında hayatını kaybeden anne ve dört çocuğun cenazesi Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından ailelerine teslim edildi. Adli Tıp Kurumu'na cenazeleri teslim almak için gelen baba Hüseyin Özyapı'nın yakınlarının desteğiyle ayakta durabildiği görüldü. Cenazelerin Adli Tıp Kurumundan çıkışı sırasında ise talihsiz baba sinir krizi geçirdi.
Öte yandan basın mensuplarının sorularını yanıtlayan amca Ramazan Özyapı, olayda ihmal olup olmadığını araştıracaklarını belirterek, "Kaçak bağlantıdan hiçbir şekilde bilgimiz yok. O yüzden bir şey diyemiyoruz. İçimiz yanıyor, beş canımız gitti, bir aile söndü. Bu konuyu araştıracağız" dedi.
(VK-GK-ÖFA-Y)

28.01.2013 12:59:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT