1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ankara'da Latin Dansları Rüzgarı

Ankara'da Latin Dansları Rüzgarı

Ankarada Latin Dansları Rüzgarı
A+A-

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 'Yıldızlar Latin Türkiye Şampiyonası'nda dansçılar yeteneklerini sergiledi. Latin danslarını sergileyen 'yıldız dansçılardan' en iyi iki çift Tü

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 'Yıldızlar Latin Türkiye Şampiyonası'nda dansçılar yeteneklerini sergiledi. Latin danslarını sergileyen 'yıldız dansçılardan' en iyi iki çift Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'nda temsil edecek.
Yıldızlar Latin Türkiye Şampiyonası, Ankara Özel Pi Okulları'nda başladı. Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonaya, 20 çift katıldı. Dansçılar, İtalya'da 9 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirilecek 'Yıldızlar Latin Dünya Dans Şampiyonası'na katılabilmek için yeteneklerini sergiledi. Vals, salsa, çaça, samba yaparak izleyicilerden yoğun alkış alan dansçılar arasından en iyi iki çift, jürinin yaptığı değerlendirmeden sonra Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'nda temsil edecek.
Dansçılardan, Onur Öz ve Tuğçe Kara çifti, "Bu yarışmaya yaklaşık bir buçuk senedir hazırlanıyoruz. Latin dansları yapıyoruz, hedefimiz madalya" dedi.
(EY-ÖZ-Y)

15.12.2012 17:13:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT