1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ankara Kalkınma Ajansı'ndan Siteler'in Markalaşmasına Destek

Ankara Kalkınma Ajansı'ndan Siteler'in Markalaşmasına Destek

Ankara Kalkınma Ajansından Sitelerin Markalaşmasına Destek
A+A-

Ankara Kalkınma Ajansı ile Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında imzalanan "Ankara Sanal Mobilya Fuarı Uygulamasının Projelendirilmesi Süreç Danışmanlığı" projesi ile 'Anka

Ankara Kalkınma Ajansı ile Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında imzalanan "Ankara Sanal Mobilya Fuarı Uygulamasının Projelendirilmesi Süreç Danışmanlığı" projesi ile 'Ankara Siteler' mobilyasının tanıtımı ve markalaşmasına destek verilecek.
Ankara Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen ve Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından hazırlanan "Ankara Sanal Mobilya Fuarı Uygulamasının Projelendirilmesi Süreç Danışmanlığı" projesi sözleşmesi düzenlenen törenle imzalandı. Ankara Siteler mobilyasının tanıtımı ve markalaşmasına yönelik proje sözleşmesi, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Asım Balcı ile Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı tarafından imzalandı.
Oda Başkanı Hüseyin Taklacı, Ankara Kalkınma Ajansı'na desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Proje ile Siteler'de markalaşma, sanal organizasyonlar ve yönetim süreçleri konularında destek alınacaktır. Bu proje Siteler'in daha çok gelişmesine katkı sağlayacaktır" dedi.
Taklacı, alacakları bu proje eğitimi sonrasında 'Ankara Sanal Mobilya Fuarı' uygulamasının projelendirileceğini de söyledi. Taklacı ayrıca, proje sonunda Siteler'de hammadde tedariği, dağıtım ve montaj gibi süreçlerde ortak hareket edebilen ticari işbirliklerinin doğması gibi sonuçlar da beklediklerini dile getirdi.
Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Balcı ise, Ankara'nın en önemli markalarından olan Siteler'e Ajans olarak destek vermekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Balcı, projenin ülkenin birçok yerinde tanınan 'Siteler Mobilyası' markasına olumlu katkıları olacağından emin olduklarını belirtti.
(EY-CC-E)

28.01.2013 15:19:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT