1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ankara Baro Başkanı Feyzioğlu Akçakoca'ya Geliyor Tuncay Türkgülü Düzce

Ankara Baro Başkanı Feyzioğlu Akçakoca'ya Geliyor Tuncay Türkgülü Düzce

Ankara Baro Başkanı Feyzioğlu Akçakocaya Geliyor  Tuncay Türkgülü    Düzce
A+A-

Ankara Baro Başkanı Metin Feyzioğlu Adalet ve Demokrasi Haftası kutlamaları kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneğinin davetlisi olarak Akçakoca'ya geliyor. Bu yıl 20. si kutlanacak olan "Adalet ve Dem

Ankara Baro Başkanı Metin Feyzioğlu Adalet ve Demokrasi Haftası kutlamaları kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneğinin davetlisi olarak Akçakoca'ya geliyor.
Bu yıl 20. si kutlanacak olan "Adalet ve Demokrasi Haftası" etkinlikleri kapsamında Akçakoca ADD'nin davetlisi olarak Ankara Baro Başkanı Prof. Metin Feyzioğlu ve Batı Karadeniz ADD Bölge Başkanı Prof. Dr. Zuhal Özen'in Akçakoca'ya geleceği ve katılacakları panelde konuşma yapacakları açıklandı.
Atatürkçü Düşünce Derneği Akçakoca Şubesinden yapılan açıklamada, "Akçakoca Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen Adalet ve Demokrasi Haftası etkinliklerinde , Ankara Baro Başkanı Prof. Metin Feyzioğlu Akçakoca Belediye Nikah Salonunda 1 Şubat 2012 Cuma günü Saat 19.00 da gerçekleştirilecek panelde Cumhuriyet ve Demokrasi konulu sunum gerçekleştirecektir. Panelde Batı Karadeniz ADD Bölge Başkanı Prof. Dr. Zuhal Özen de bir konuşma yapacaklardır. Halka açık olan bu önemli dinletiye tüm Akçakocalıları davet ediyoruz" ifadeleri yer aldı.
(TT-AY)

29.01.2013 14:11:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT