1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumundan 40 Mahkum Tahliye Edildi Bayazıt Cebeci Ankara

Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumundan 40 Mahkum Tahliye Edildi Bayazıt Cebeci Ankara

Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumundan 40 Mahkum Tahliye Edildi  Bayazıt Cebeci    Ankara
A+A-

'Ceza Muhakemesi Kanunu ile Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'dan yararlanan 40 mahkum, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye edildi. 'Ce

'Ceza Muhakemesi Kanunu ile Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'dan yararlanan 40 mahkum, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye edildi.
'Ceza Muhakemesi Kanunu ile Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un onaylanmasıyla bu yasadan yararlanan bazı mahkumlar da tahliye edilmeye başlandı. Kanundan yararlanan Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki 40 mahkum tahliye edildi.
Kanundan yararlanan mahkumların tahliyeleri devam ederken, mahkum yakınlarının da ceza infaz kurumunun çıkışındaki heyecanlı bekleyişleri sürüyor. Tahliye edilen bazı hükümlüler ise, tahliye olmanın mutluluğunu dile getirerek, "Allah hükümetimize zeval vermesin. Bundan sonra hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz, çok mutluyuz" şeklinde konuştu.
Kanundan yararlanan bazı mahkumların cezaevinden tahliyeleri ise devam ediyor.
(BC-ÖZ-Y)

31.01.2013 19:22:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT