1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Anıl ve İpek İlter Çiftinden Aşk İtirafı

Anıl ve İpek İlter Çiftinden Aşk İtirafı

Anıl ve İpek İlter Çiftinden Aşk İtirafı
A+A-

Ünlü oyuncu Anıl İlter eşiyle ilgili öyle bir itirafta bulundu ki duyanlar şoke oldu. Yakışıklı oyuncu Anıl İlter eşiyle sosyal ağ üzerinden tanıştığını açıkladı. Ünlü oyuncunun eşi İpek İlter'in aşık olmasıyla başlayan aşk hikayesi mutlu sonla bitiyor. İ

Ünlü oyuncu Anıl İlter eşiyle ilgili öyle bir itirafta bulundu ki duyanlar şoke oldu. Yakışıklı oyuncu Anıl İlter eşiyle sosyal ağ üzerinden tanıştığını açıkladı. Ünlü oyuncunun eşi İpek İlter'in aşık olmasıyla başlayan aşk hikayesi mutlu sonla bitiyor. İşte İlter ailesinin bomba aşk hikayesi...

Ünlü MBC4 TV kanalında yayınlanan Turki Extra programınakonuk oldu. Anıl İlter: Eşim reklam filmimi görünce ’Bu adamla evleneceğim’ demiş . İlter çok küçük yaşlarda, 6 yaşındayken jimnastik yapmaya başladığını, daha sonra futbola yöneldiğini, spor akademisine gittiğini, profesyonel futbol hayatını bırakıp daha çok haz alıp ve para kazandırdığı için sunuculuğa yöneldiğini söyledi. Anıl İlter, ’Ece’ dizisi ile oyunculuğa başladıktan sonra ardı ardına dizi teklifleri geldiğini bunlar arasında en popüler olanının “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ile profesyonel oyunculuğu tam anlamıyla anlamaya başladığını anlattı. İlter, bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında oynadığı reklam filmi ile yaşamının değişeceğini tahmin edemediğini belirterek şöyle dedi: "O reklamda şimdiki eşim İpek, beni reklamda görüyor,fark ediyor, çok beğeniyor. Evde anne ve ablasının olduğu bir anda ekrana bakıp’Ben bu adamla evleneceğim’ diyor. İsmime ulaşıyor bir şekilde.

Facebook’tanbana mesaj atıyor; Selam, yolluyor. Ben de selam yolluyorum. Buluşmagerçekleşiyor, ’Bir kahve içelim tanışalım, sohbet edelim’ dedik. Tabii kiböyle olacağını hiç tahmin etmiyordum. Çok mutlu bir birliktelik, çıkma dönemigeçirdik. Sonrasında evlendik, şimdi de bir kızımız var. İsmi de Nil. 3 yaşındaöyle mesut bir hayatımız var.” Anıl İlter, bugüne kadar ’Uç Deniz’ ve ’Köstebekgiller’ filmlerinde oynadığını, kendisini hiç yakışıklı bulan biri olmadığını, anlamasada Arap hayranlarının kendisi için iyi şeyler yazdığını hissettiğini devurguladı. İlter, aslında eğlenceli bir kişi olduğunu, koyu Beşiktaş tarafları olduğunu da belirterek şunları ekledi:

“Beşiktaş ’aşk’tır. Tutmak için bir sebep yoktur.Karşılıksız bir aşktır. Tribünde olmayı, Beşiktaşlı olmayı çok seviyorum.Rengim hep siyah- beyaz. Oyuncu arkadaşım Berk Oktay da iyi bir Beşiktaşlı. Bizher maça beraber gideriz. Böyle bir ekibimiz var oyuncu kadrosu. Türkiye’deHaluk Bilginer hayatımızın vaz geçilmezi. Altan Erkekli ile çok oynamakisterdim veş u anda oynuyorum. Keşke birgün Bilginer ile beraber oynasam. O enbüyük hayalimdir. İnşallah bir gün gerçekleştiririm.”

A+A-

HABERE YORUM KAT