1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Android 5.0 Lollipop Samsung Telefonlara...

Android 5.0 Lollipop Samsung Telefonlara...

Android 5.0 Lollipop Samsung Telefonlara...
A+A-

Google Android 5.0 Lollipop kısa süre içinde akıllıtelefon kullanıcılarının favorisi oldu. Samsung kullanıcıları merakla lollipop güncellemesini bekliyor,sadece Samsun Galaxy S5'e gelen güncelleme diğer modeller ne zaman gelecek

Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 5.0 Lollipop getirdiği yeniliklerden dolayı Android kullanıcıları tarafından muhtemelen en çok arzulanan işletim sistemi. Bu anlamda amiral gemisi telefonlara sahip olan kullanıcılar biraz daha şanslı. Tabii ki en şanslı olan Nexus kullanıcılarını saymazsak.

 

 

Bu konuda son olarak Samsung, geçtiğimiz günlerde amiral gemisi telefonu Galaxy S5 için Android 5.0 güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Diğer taraftan Samsung'un diğer üst seviye telefonları Note 3, Note 4 ve Galaxy S4 kullanıcıları da merakla bu güncellemenin cihazlarına gelmesini bekliyorlar.

 

 

Seul merkezli Reuters teknoloji muhabiri Vincent Se Young Lee'nin, resmi kaynaklardan aktardığı bilgiye göre bu cihazlara sahip kullanıcılar, Android 5.0 için çok fazla beklemeyecekler. Zira verilen bilgilere göre, bu cihazlar için Lollipop güncellemesi, 2015 yılının hemen başlarından itibaren dağıtılmaya başlanacak.

 

 

Emre Çetinkaya - teknokulis

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT