1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi geldi

Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi geldi

Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi geldi
A+A-

Samsung geçtiğimiz sene satışa çıkardığı android işletmeli telefonu Galaxy Alpha'nın son güncellemesini çıkardı. Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini geliştiren Samsung kullanıcıların güncellemeyi yaptıkları zaman mevcut hataların yok olacağını ve tele

Samsung geçtiğimiz sene satışa çıkardığı android işletmeli telefonu  Galaxy Alpha'nın son güncellemesini çıkardı.  Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini geliştiren Samsung kullanıcıların güncellemeyi yaptıkları zaman mevcut hataların yok olacağını ve telefonun daha hızlı çalışacağını belirtti.

Samsung'un geçtiğimiz yıl satışa sunmuş olduğu, çok hafif ve çok ince olan ayrıca metal kasası ile dikkat çeken Galaxy Alpha modeli için bugün itibari ile Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini dağıtmaya başladı. Exnos 5 Octa 5430 çipseti bulunan Galaxy Alpha 2 GB RAM'i ile bu güncellemeyi en çok hak eden modellerden biriydi. Zaten çok hızlı bir işletim sistemine sahip olan bu telefon gelen bu güncelleştirme sayesinde performansının biraz daha arttığını görüyoruz. Şimdilik Kuzey Kore'de başlayan bu güncellemenin kısa bir zaman içerisinde diğer ülkelerde de başlamasını bekliyoruz. Gelen güncelleştirmede cihazın stabilitesini arttıracak bir takım iyileştirmeler içeriyor ayrıca güncelleştirme ile cihazın kullanıcı arayüzünde de bir takım değişiklikler olmuş. Kullanıcı arayüzünde ki değişiklikleri aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz.

A+A-

HABERE YORUM KAT