1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç'a 'tuz' Terapisi

Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç'a 'tuz' Terapisi

Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıça tuz Terapisi
A+A-

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, ziyaret ettiği Çankırı'daki bir dinlenme tesisinde terapi amacıyla kurulan 'tuz' odasına girdi. Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve AK Parti Çankırı Mill

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, ziyaret ettiği Çankırı'daki bir dinlenme tesisinde terapi amacıyla kurulan 'tuz' odasına girdi.
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, Çankırı'nın Ilgaz ilçesinde Akbak Dinlenme Tesisleri'ne kurulan tuz terapi merkezini ziyaret etti. Müşterilere tuz odasında rahatlama ve terapi imkanı sağlayan tesislerde incelemelerde bulunan Kılıç'a, tuz terapisinin faydaları anlatıldı. Tesis sahibi Osman Akbak, tuz terapisinin birçok hastalığı karşı rahatlatıcı etkisi bulunduğunu belirterek, kaya tuzunun akut solunum yolu hastalıkları, burun tıkanıklığı, uykusuzluk, baş ağrısı gibi rahatsızlıklara iyi geldiğinin bilindiğini kaydetti.
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç da tuzla kaplı odada bir süre kaldıktan sonra terapinin kendisini rahatlattığını söyledi.
(ZÇ-CC-Y)

21.01.2013 10:25:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT