1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anasınıfı Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi

Anasınıfı Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi

Anasınıfı Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi
A+A-

Tekirdağ Fatih Koleji ana sınıfı öğrencilerin sahnedeki performansı beğeni topladı. Tekirdağ Fatih Koleji 5 ve 6 yaş anasınıfı öğrencileri şiir gecesinde performanslarını sergiledi. Geceye Okul Müd

Tekirdağ Fatih Koleji ana sınıfı öğrencilerin sahnedeki performansı beğeni topladı.
Tekirdağ Fatih Koleji 5 ve 6 yaş anasınıfı öğrencileri şiir gecesinde performanslarını sergiledi. Geceye Okul Müdürü Yüksel Altın, öğretmenler öğrenci ve velileri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda öğrencileri becerilerini sergiledi.
Anasınıflarının bir dönem boyunca yaptıkları çalışmaların sergilendiği sunum gösterisi izletildi. Sunumun ardından 5 ve 6 yaş öğrencileri öğrendikleri bir parçayı Müzik Öğretmeni Gökhan Yazmış eşliğinde söylediler. Ardından sırası ile öğrenciler ezberledikleri şiirleri okudu. Okul Müdürü Yüksel Altın, gecenin sonunda öğrencilere sertifika verdi.
Öğrencilerin başarından dolayı öğretmen ve velileri kutlayan Altın, "Bu gece öğrencilerimiz başarılı bir çalışmanın ürününü ortaya koydu. Birbirinden güzel şiirleri seslendirdi. Başta ailelerini ve bizleri gururlandıran öğrencilerime teşekkürlerimizi sunuyorum. Gecede emeği gecen başta anasınıfı öğretmenlerimize ve ekibine teşekkür ediyorum." dedi.

18.01.2013 10:27:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT