1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anaokulunda Süt İçme Kampanyası Düzenlendi

Anaokulunda Süt İçme Kampanyası Düzenlendi

Anaokulunda Süt İçme Kampanyası Düzenlendi
A+A-

Salihli'nin 75. Yıl Anaokulu'nun minik öğrencileri, düzenlenen " Süt İçelim "kampanyası ile sütün yararları ile bir kez daha buluştular. Beslenme Dostu Okullar Projesi kapsamında gerçekleştirilen ve

Salihli'nin 75. Yıl Anaokulu'nun minik öğrencileri, düzenlenen " Süt İçelim "kampanyası ile sütün yararları ile bir kez daha buluştular.
Beslenme Dostu Okullar Projesi kapsamında gerçekleştirilen ve okul idaresi ile Okul Aile Birliği'nin ortak çalışmasıyla hayata geçirilen kampanya çocuklara özel bardaklar ile renklendi. Ahmet Aktan isimli hayırseverin armağanı olan ve her çocuğun isminin yazıldığı bardaklar, tek içimlik sütlerle minik öğrencilere dağıtıldı. Sağlıklı ve başarılı nesiller için günde iki bardak süt içilmesini teşvik eden kampanya için Gıda Mühendisi Pınar Kaplan ve Okul Aile Birliği üyeleri de 75. Yıl Anaokulu öğrencilerini ziyaret ettiler. Okul Müdürü Fatma Kutlu Özerkekoğlu, öğrencilere sütün yararlarını anlattı ve kendileri için hazırlanan bu özel bardaklar ile her gün iki bardak süt içmelerini çocuklardan istedi.
(ES-ERG-Y)

16.01.2013 17:06:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT