1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anamurlular Tarsus'u Gezdi

Anamurlular Tarsus'u Gezdi

Anamurlular Tarsusu Gezdi
A+A-

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ile beraberindekiler, Mersin'in Tarsus ilçesini gezdi. Tarsus Belediyespor ile Anamur Belediyespor müsabakasını izleyen heyet, daha sonra Selçukhan Restaurantta b

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ile beraberindekiler, Mersin'in Tarsus ilçesini gezdi.
Tarsus Belediyespor ile Anamur Belediyespor müsabakasını izleyen heyet, daha sonra Selçukhan Restaurantta biraraya geldiler. Burada yapılan sohbetin ardından kent merkezini gezen heyet sonra Nusret Mayın Gemisi'ni ziyaret etti..
Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, heyete Nusret Mayın Gemisinin tarihini anlatırken, duygulu anlar yaşandı.
Nusret Mayın Gemisi'ni çürümekten kurtarıp, müzeye dönüştürüp gelecek nesillere aktardığı için Belediye başkanı Burhanettin Kocamaz'a teşekkür eden Anamurlular, temsili şehitlikte bütün şehitlerin ruhuna Fatiha gönderdiler.
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, "Bugün Anamur Belediyespor ve Tarsus Belediyespor maçını izlemek için tüm yöneticilerle beraber Tarsus'a geldik. Çok güzel bir gün geçirdik. Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Kocamaz, Nusret Mayın Gemisini 20 yöneticimize gezdirdi. Biz her şey için teşekkür ediyoruz. Bu müzeyi ilk defa gezdik, gördük ve duygulandık. 'Geçmişine sahip çıkamayan, geleceğine sahip çıkamaz.' Teşekkürler Başkanım, kutlarız sizi. Tüm Türk Dünyası size minnettar" dedi.
(ERY-Y)

11.02.2013 11:43:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT