1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anadolujet'ten Vali Aksoy'a Ziyaret

Anadolujet'ten Vali Aksoy'a Ziyaret

Anadolujetten Vali Aksoya Ziyaret
A+A-

Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan ve beraberindekiler Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, "2013 yılında 5. yaşını kutlayacak ola

Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan ve beraberindekiler Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
Ziyarette bir konuşma yapan Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, "2013 yılında 5. yaşını kutlayacak olan, Türkiye'nin iç hatlarda en fazla noktasına uçuş düzenleyen havayolu markası Anadolujet'le; Anadolu halkı yaz tarifesinin başladığı nisan ayından itibaren daha fazla noktaya, daha fazla uçuşla seyahat etmek imkânı bulacaktır. Nisan 2013 Anadolujet yaz tarifesi itibariyle Ankara-Samsun uçuşları karşılıklı günde 2 sefere çıkarılarak hem Samsunluların Ankara'ya sabah gidip, akşam dönmeleri sağlanacak hem de Ankara üzerinden kısa bekleme süreleri ile başta Antalya, Adana, Gaziantep, İzmir, Diyarbakır olmak üzere Anadolu'nun dört bir yanına seyahat etmeleri için önlerinde daha fazla seçenek olmuş olacaktır. Samsun önemli potansiyellere sahip, Anadolujet'in de önemli uçuş noktalarından bir tanesidir. Firma olarak biz başta Samsun'a gerçekleştirdiğimiz seferleri artırmak için çalışmalar yapmaktayız. Bununla birlikte Samsun'un tanıtımı için katkı sağlayacak projelerin içinde yer almayı hedefliyoruz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Hüseyin Aksoy, "Samsun geçmişi, tarihi, doğal güzellikleri, arkeolojisi, kentsel yaşamı ile önemli değerlere ve potansiyellere sahip bir ilimizdir. Turizm, seyahat ve iş amaçlı ilimize gelen ziyaretçi sayısı, her yıl bir önceki yıla göre artış göstermektedir. İlimizi ziyaret eden misafirlerimizin büyük bir kısmı son yıllarda ülkemizin gelişmesine paralel olarak büyüyen havacılık sektörünün imkanlarını kullanarak bu seyahatleri gerçekleştirmektedirler. Anadolujet ilimize ve yurt içinde birçok noktaya düzenlemiş olduğu bölgesel uçuşlarda, Samsun'un var olan değerlerini havayolu ile seyahat eden yolcularına tanıtarak, ilimizin bu alanda gelişmesi ve tanınmasına önemli bir katkı sağlayacaktır" diye konuştu.
Ziyaretin sonunda İbrahim Doğan, Vali Aksoy'a Anadolujet'in uçak maketini takdim etti.
(SAM-SLH-Y)

17.01.2013 17:51:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT