1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Anadolu Jet Ankara Seferlerini Haziran'dan İtibaren Günde İkiye Çıkaracak Erol Kara Elazığ

Anadolu Jet Ankara Seferlerini Haziran'dan İtibaren Günde İkiye Çıkaracak Erol Kara Elazığ

Anadolu Jet Ankara Seferlerini Hazirandan İtibaren Günde İkiye Çıkaracak  Erol Kara    Elazığ
A+A-

Anadolu Jet Elazığ-Ankara seferlerini Nisan ayından itibaren günde 2 sefere çıkaracak. İstanbul uçuşları sadece Atatürk Havalimanı ile sınırlı kalmayacak, Sabiha Gökçen hattına uçuşlar da Haziran'da b

Anadolu Jet Elazığ-Ankara seferlerini Nisan ayından itibaren günde 2 sefere çıkaracak. İstanbul uçuşları sadece Atatürk Havalimanı ile sınırlı kalmayacak, Sabiha Gökçen hattına uçuşlar da Haziran'da başlayacak.
23 Nisan 2008 tarihinde Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile ayrı bir marka olarak kurulan Anadolu Jet hizmet ağını geliştirmeye devam ediyor. 'Uçmayan Kalmasın' sloganıyla yola çıkan Anadolu Jet firması, 4 Ocak tarihinde mobil biniş kartı uygulamasını Elazığ'da hayata geçirdi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Elazığ Müdürü Kuddusi Demir, bu uygulamayla birlikte Elazığlı yolcuların havalimanında herhangi bir kağıt, biniş kartı veya bilete ihtiyaç duymadan uçma imkanına kavuştuklarını söyledi. 2008 yılından bu yana Anadolu Jet olarak Elazığ için hizmet verdiklerini belirten Kuddusi Demir, Nisan ayından itibaren Elazığ Ankara uçuşlarının günde 2 sefere çıkarıldığının müjdesini verdi. İstanbul Sabiha Gökçen hattının büyük talep gördüğünü kaydeden Demir, Haziran ayı itibariyle uçuşların başlayacağını dile getirdi.
(EK-YRT-AŞ-Y)

29.01.2013 12:16:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT