1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Anadolu Efes 'minik Yürekler' İle Buluştu

Anadolu Efes 'minik Yürekler' İle Buluştu

Anadolu Efes minik Yürekler İle Buluştu
A+A-

Anadolu Efes Spor Kulübü, sosyal sorumluluk projesi olan 'Doğu'dan Batı'ya Minik Yürekler Basketbol İle Buluşuyor'un bu sezon ki ilk konukları Ağrılı çocuklar oldu. Anadolu Efes Spor Kulübü, sosyal

Anadolu Efes Spor Kulübü, sosyal sorumluluk projesi olan 'Doğu'dan Batı'ya Minik Yürekler Basketbol İle Buluşuyor'un bu sezon ki ilk konukları Ağrılı çocuklar oldu.
Anadolu Efes Spor Kulübü, sosyal sorumluluk projesi 'Doğu'dan Batı'ya Minik Yürekler Basketbol İle Buluşuyor' kapsamında Türkiye'nin çeşitli illerinden çocukları İstanbul'da ağırlamaya devam ediyor. Bu sezonun ilk konukları Ağrı'dan gelen 30 öğrenci oldu. Ağrılı çocuklar ilk olarak Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Anadolu Efes'in antrenmanına konuk oldu. Çocuklar Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak olan Anadolu Efes-Caja Laboral karşılaşmasını da izleyecek. İstanbul'da kaldıkları süre boyunca kendileri için bir gezi programı da hazırlanan ve 10-13 yaş aralığında çocuklardan oluşan ekip, 8 Aralık'ta Ağrı'ya dönecek.
Anadolu Efes Spor Kulübü, 'Doğu'dan Batı'ya Minik Yürekler Basketbol İle Buluşuyor' projesi kapsamında daha önce Van, Hakkari, Diyarbakır ve Kastamonu'dan çocukları İstanbul'da ağırlamıştı.
(BH-RFK-S)

07.12.2012 15:37:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT