1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Amerikanın ünlü yönetmeni Woody Allen'den dizi için hazırlıklara başladı..

Amerikanın ünlü yönetmeni Woody Allen'den dizi için hazırlıklara başladı..

Amerikanın ünlü yönetmeni Woody Allen'den dizi için hazırlıklara başladı..
A+A-

ABD nin usta yönetmeni Woody Allen dizi işine girmek için kolları sıvadı..ünlü yönetmen dizi çekimleri için Amazon ile el sıkıştı.Amazon stüdyoları ile Woody Allen ile dizi projesi için start veriyor..

Amerikanın popüler yönetmeni Woody Allen dizi işine giriyor. Woody Allen dizi için amazon stüdyoları ile anlaşma sağladı..Woody Allen ilkez yazıp yöneteceği dizi için yine popüler amzon stüdyosu içe anlaşmaya vardığını duyurdular.ABD nin usta yönetmeni Woody Allen dizi işine girmek için kolları sıvadı..ünlü yönetmen dizi çekimleri için Amazon ile el sıkıştı.

Bu dizi girişimi için bütün bölümleri yarım saati geçmeyen ve Allen tarafından yazılıp yönetilecek dizi ABD , İngiltere ve Almanya ’da internetten yayın yapan Prime Instant Video’dan izlenecek. Henüz senaryosu, adı, hatta cast’ı bile belli olmayan TV dizisi için Woody Allen ile anlaşma imzalayan Amazon yetkilileri yaptıkları açıklamada ‘çok heyecanlı olduklarını’ söylerken, Woody Allen “Bu işin içine nasıl girdim bilmiyorum. Nereden başlayacağım hakkında hiçbir fikrim yok.

Sanırım Amazon pişman olacak” dedi. Amazon Stüdyoları’ndan Roy Price anlaşma ile ilgili şunları söyledi: “Woody Allen tüm zamanların en harika filmlerine imza atan vizyon sahibi bir yaratıcı. Yazacağı ilk TV dizisinde onunla çalışmak bizim için bir onur. Annie Hall’dan Blue Jasmine’e kadar Amerika ’nın sinemasının önde gelen filmleine imza attı. Gelecek yıl Prime Instant Video’da yayınlanacak dizisi için şimdiden çok heyecanlıyız.”

 

allen.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT