1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ambargo Devam Etti

Ambargo Devam Etti

Ambargo Devam Etti
A+A-

Yalova'da, 2012-2013 Okul Sporları Genç Erkeklerde İl Şampiyonu Anadolu Lisesi oldu. Yalova Amatör Saha 1 ve Amatör Saha 2'de oynanan final grubunun son gün müsabakaları sonrasında 6 puan toplayan Y

Yalova'da, 2012-2013 Okul Sporları Genç Erkeklerde İl Şampiyonu Anadolu Lisesi oldu.
Yalova Amatör Saha 1 ve Amatör Saha 2'de oynanan final grubunun son gün müsabakaları sonrasında 6 puan toplayan Yalova Anadolu Lisesi üst üste 2. kez il şampiyonu oldu. Yalova Anadolu Lisesi'nin şampiyonluğu ile sona eren turnuvada 2.'liği Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, 3.'lüğü Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi kazanırken, 4.'lük kupasını ise Fatih sultan Mehmet Anadolu Lisesi kazandı.
Yalova Şampiyonu olan Yalova Anadolu Lisesi'ne kupasını Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete, 2. olan Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne ASKF Başkanı Harun Keser, 3. olan Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi'ne Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mehmet Yörük ve 4. olan Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'ne ise kupasını İl Okul Futbol Koordinatörü İşcan Avşar verdi.
Üst üste 2. kez Yalova Şampiyonu olan Anadolu Lisesi Yalova'yı Liseler Arası Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.
(EB-MŞ)

25.12.2012 15:10:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT