1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Amatör Kulüpler Federasyonu'ndan İlk Yarı Değerlendirmesi

Amatör Kulüpler Federasyonu'ndan İlk Yarı Değerlendirmesi

Amatör Kulüpler Federasyonundan İlk Yarı Değerlendirmesi
A+A-

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Çanakkale Şubesi tarafından 2012-2013 sezonu ilk yarı değerlendirme toplantısı yapıldı. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Çanakkale Şubesi'ndeki toplantıya ASKF Ba

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Çanakkale Şubesi tarafından 2012-2013 sezonu ilk yarı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Çanakkale Şubesi'ndeki toplantıya ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Uğur Söylemez, futbol saha komiserleri ve antrenörler katıldı. Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Dr. Firuz Erdil, antrenörlere, statlarda yasak maddelerin bulundurulması ve atılması, stadyumlara verilen hasarlar, kötü ve çirkin tezahürat, futbol disiplin talimatı, seyirci olayları, sahaya ve oyun alanına müdahaleler, patlayıcı ve yanıcı maddeler hakkında bilgiler verdi.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Uğur Söylemez de amatör liglerde hakem uygulamaları ile bilgiler vererek, hakemlere yapılan eleştirileri cevapladı.
(CA-GD-MŞ)

15.01.2013 16:50:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT