1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Amatör Futbolun Yöneticileri Mudanya'da Buluştu

Amatör Futbolun Yöneticileri Mudanya'da Buluştu

Amatör Futbolun Yöneticileri Mudanyada Buluştu
A+A-

Amatör kulüplerin sıkıntıları Bursa'nın Mudanya ilçesinde masaya yatırıldı. Kulüp temsilcilerinin yanı sıra Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar'ın da katıldığı kahvaltılı t

Amatör kulüplerin sıkıntıları Bursa'nın Mudanya ilçesinde masaya yatırıldı.
Kulüp temsilcilerinin yanı sıra Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar'ın da katıldığı kahvaltılı toplantıda, ilçedeki amatör futbol takımlarının meseleleri tartışıldı. Vardar, spor kulüplerinin birçok sıkıntısı olduğunu, Bursa Valisi Şehabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gençlik ve İl Spor Müdürü Süleyman Şahin'in amatör futbol kulüpleriyle yakından ilgilendiğini ifade etti. Vardar, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk'ün de ilçedeki spor faaliyetlerini yakından takip ederek bu konuda çok hassas olduğunu bildiğini söyledi.
Vardar, "Yönetim kurulu arkadaşlarımızla hem dertlerinizi dinlemek, hem birbirimizi yakinen tanıyabilmek için buraya geldik. Amatör kulüplerde saha, tesislerin yetersizliği, hakemler, yöneticiler, federasyon ve daha birçok sıkıntı var. Bunların hepsini burada masaya yatırıp hep birlikte el ele aşmaya çalışacağız. Bu güzel kahvaltılı toplantıyı organize edenlere teşekkür ediyorum" dedi.
(MŞ)

19.01.2013 15:31:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT