1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altıntaş'ta Kışın Çilesi Bozuk Yollar

Altıntaş'ta Kışın Çilesi Bozuk Yollar

Altıntaşta Kışın Çilesi Bozuk Yollar
A+A-

Altıntaş'a bağlı köy yolları yoğun geçen kış şartları sebebiyle bozulurken, ilçe merkezine ulaşmak isteyen köylüler, bozuk yollar nedeniyle ulaşımda sıkıntı yaşadıklarını dile getirdiler. Kütahya'n

Altıntaş'a bağlı köy yolları yoğun geçen kış şartları sebebiyle bozulurken, ilçe merkezine ulaşmak isteyen köylüler, bozuk yollar nedeniyle ulaşımda sıkıntı yaşadıklarını dile getirdiler.
Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde olumsuz kış şartları kendini hissettirirken, yağışlardan dolayı bozulan köy yolları da vatandaşa zor anlar yaşatıyor.
AK Parti iktidarının Altıntaş'a çok önem verdiğini kaydeden vatandaşlar, yollarda yaşanan sıkıntıların da biran önce giderilmesini istiyor. Geçtiğimiz yıl stabilizesi tamamlanan ancak bazı eksiklikler nedeniyle tamamlanamayan yolların kış şartları sebebiyle ulaşımı etkilediğini ifade eden vatandaşlar, "Kütahya'nın parlayan yıldızı Altıntaş'ta yolların bu hali geleceğin Altıntaş'ına yakışmıyor. İlçemizden desteğini esirgemeyen yöneticilerimizden ve milletvekillerimizden Aslanapa, Altıntaş arasına verilen müjde gibi ikinci bir müjdeyi köy yollarımız içinde bekliyoruz." şeklinde konuştular.
(RD-EFE)

12.01.2013 12:33:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT