1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altıntaş-aslanapa İlçe Yolu İçin 5 Milyon Tl Ek Ödenek

Altıntaş-aslanapa İlçe Yolu İçin 5 Milyon Tl Ek Ödenek

Altıntaş-aslanapa İlçe Yolu İçin 5 Milyon Tl Ek Ödenek
A+A-

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Aslanapa-Altıntaş ilçeleri arasında, aynı zamanda 11 köy için de grup yolu özelliğindeki 35 kilometrelik yol için, 5 milyon TL ek ödenek ayrıldığını söyled

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Aslanapa-Altıntaş ilçeleri arasında, aynı zamanda 11 köy için de grup yolu özelliğindeki 35 kilometrelik yol için, 5 milyon TL ek ödenek ayrıldığını söyledi.
Kavuncu, yaptığı açıklamada, "Söz konusu yol Zafer Havalimanı'nın açılmasıyla birlikte daha da önem kazanmıştı. İl Özel İdaresi sorumluluk alanında olan yolumuzun yapımı için AK Parti Kütahya Milletvekilleri olarak birlikte talepte bulunduk. Valimiz Kenan Çiftçi, İl Genel Sekreterimiz Salih Özkaya, İl Genel Meclis Başkanımız Seyitömer Durmuş ve il Genel Meclis üyelerimiz yakın ilgilerini devam ettirdiler. Senenin ilk müjdesi, bu yolumuz için İl Özel İdaresi'ne 5 milyon TL ek ödenek aktarıldı. Bu yol ile Aslanapa'nın yanı sıra Çavdarhisar, Şaphane, Pazarlar, Gediz, Simav, Hisarcık ve Emet ilçelerimiz Zafer Havalimanı ile tüm dünyaya 40 km daha yakınlaşıyor. Yolumuzda virajlar düzeltilecek, genişletilecek, alt yapı çalışmaları yapıldıktan sonra da asfaltlanarak halkımıza yeni bir AK İcraat olarak sunulmuş olacaktır. Tarihinin en büyük ulaşım yatırımlarını alan Kütahya'mız da, muhalefetin hizmetleri değersizleştirmeye çalışan beyanları da bir kez daha sabun köpüğü misali hükmünde kalarak karşılık bulacaktır" dedi.

01.01.2013 13:52:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT