1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altınova'da Öğrencilerin Olimpiyat Hazırlığı

Altınova'da Öğrencilerin Olimpiyat Hazırlığı

Altınovada Öğrencilerin Olimpiyat Hazırlığı
A+A-

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Merkez İlköğretim Okulu, 'Ulusal ve Uluslararası Bilgi Olimpiyatları'na hazırlanıyor. Okulların yarıyıl tatilinde de ara vermeden yarışmalar için progra

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Merkez İlköğretim Okulu, 'Ulusal ve Uluslararası Bilgi Olimpiyatları'na hazırlanıyor.
Okulların yarıyıl tatilinde de ara vermeden yarışmalar için programlarına çalışan öğrenciler ve öğreticiler, başarılı olabilmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdükleri öğrenildi.
Milli Eğitim Müdürlüğü'nün hazırladığı program çerçevesinde, okul müdürü Murat Kırbıyık nezaretinde başlatılan çalışmalara Matematik ve Fen alanında yaklaşık 50 öğrenci katılıyor. Öğrencilerin uygulanan çalışmalarda kendi istekleriyle programa dahil oldukları öğrenildi.
2012 ve 2013 yılı eğitim ve öğretim yılında okulda matematik ve fen dallarında başarılar beklendiğini belirten Altınova Merkez İlköğretim Okulu Müdürü Murat Kırbıyık, "Bu hedeflere el birliğiyle ulaşılacaktır. Büyük değişimlerin yaşandığı okulumuzda birliktelik ve takım ruhu başarılara imza atmak için öğrencilerin gösterdiği gayretin başarıyı getireceğine inanıyorum"dedi.(BT)

07.02.2013 17:37:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT