1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altınova Teknik Direktörü Yılmaz:

Altınova Teknik Direktörü Yılmaz:

Altınova Teknik Direktörü Yılmaz:
A+A-

Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Okan Yılmaz, sezona şampiyonluk parolasıyla girdiklerini, ancak ilk yarıda istedikleri sonuçları alamayınca zirveden uzaklaştıklarını söyledi. Devre arasını iyi

Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Okan Yılmaz, sezona şampiyonluk parolasıyla girdiklerini, ancak ilk yarıda istedikleri sonuçları alamayınca zirveden uzaklaştıklarını söyledi. Devre arasını iyi geçirdiklerini belirten teknik adam, ikinci yarıda yakalayacakları seri ile zirveye çıkacaklarını belirtti.
Kadrolarını 3 takviye ile güçlendirdiklerini belirten Yılmaz, devre arasında transfer yapmanın zor olduğunu dile getirerek, hazır oyuncuları kadrolarına kattıklarını söyledi. İkinci devrede seri yakaladıkları takdirde zirveye çıkacaklarını belirten Yılmaz, "Sezon başında şampiyonluk olan hedefimizden herhangi bir sapma olmadı. Üst seviyede oyuncular transfer ettik. Ancak üst liglerde oynayan oyuncular alt liglerde futbol hayatını sürdürünce bocalama dönemi yaşıyor. Ancak çok pahalı ve çok iyi oyuncularla da bazen başarı gelmiyor. Bizim için her şey bitmedi, bazı mevkilerimizde yaşanan sıkıntıları gidermek adına kadromuza takviyeler yaptık. Benim daha önceden tanıdığım güvendiğim futbolcularla anlaşma sağladık. Ligin ikinci yarısında takım halinde birlik ve beraberliği sağladığımız takdirde başarı gelecektir. Futbol her sonuca açık bir oyun ve biz hiçbir şekilde inancımızı yitirmedik. Hedefimiz olan şampiyonluğa uzak kalmış olabiliriz, ancak 4-5 maçlık seri yakaladığımız takdirde avantajlı hale geleceğiz" dedi.
(EB-MŞ)

24.01.2013 16:09:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT