1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altındağlı Kadınlar Dart İle Tanıştı

Altındağlı Kadınlar Dart İle Tanıştı

Altındağlı Kadınlar Dart İle Tanıştı
A+A-

Altındağ Belediyesi Yıldıztepe Kadınlar Eğitim Kültür Merkezi üyeleri, "dart" oynamayı öğrenerek, keyifli bir aktivite eşliğinde stres attı. Hedef tahtasına belirli bir mesafeden atılan ufak oklar

Altındağ Belediyesi Yıldıztepe Kadınlar Eğitim Kültür Merkezi üyeleri, "dart" oynamayı öğrenerek, keyifli bir aktivite eşliğinde stres attı.
Hedef tahtasına belirli bir mesafeden atılan ufak oklar ile merkeze en yakın isabet sağlayanın en yüksek puan aldığı dart oyununu kısa sürede öğrenen Altındağlı kadınlar, Altındağ Halk Eğitim Merkezi spor hocaları eşliğinde yaptıkları atışlarda ne kadar başarılı olduklarını gösterdiler. Kursiyerlerden 54 yaşındaki Hatice Hamzaoğlu, ilk defa dart oynadığını belirterek, "Çok zevkli ve heyecanlı bir oyunmuş, çok beğendim" diye konuştu.
Spor yapmayı çok sevdiğini söyleyen Fatma Kalaycı ise, "Merkezde spor salonuna da devam ediyorum. Dart kursu açılacağını duyunca katılmak istedim. İyi ki gelmişim. Çok eğlenceli buldum" dedi.
Haziran ayına kadar devam edecek olan dart kursunda nisan ayı içerisinde kursiyerler arasında bir dart yarışması düzenlenecek.
(BK-CC-Y)

12.01.2013 13:03:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT