1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altındağlı Gençler Tişört Tasarladı

Altındağlı Gençler Tişört Tasarladı

Altındağlı Gençler Tişört Tasarladı
A+A-

Altındağlı gençleri üretmeye ve kendilerini geliştirmeye teşvik eden Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, gençleri tişört tasarım yarıştırmasında buluşturdu. Özkent Akbilek Gençlik Merkezi üyesi

Altındağlı gençleri üretmeye ve kendilerini geliştirmeye teşvik eden Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, gençleri tişört tasarım yarıştırmasında buluşturdu.
Özkent Akbilek Gençlik Merkezi üyesi 20 genç, 5 hafta süren bir çalışma gerçekleştirdiler. Yarışmanın sonucunda birinciliği kibrit çöplerinden oluşan Hamamönü tasarımlı tişörtüyle Osman Kalender alırken, Aslıhan Kaya ikinci, Gamzenur Atmalı ise üçüncü oldu. Tasarımları dereceye giren gençlere Altındağ Belediyesi logolu porselen tabaklar hediye edilirken, yarışmaya katılan tüm öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
Gençlerin ortaya koydukları Altındağ konulu tasarımlar da merkez içerisinde hazırlanan sergide görücüye çıktı. Tişört tasarımının yanı sıra cam boyama konusunda da hünerlerini sergileyen gençler, bu alanda da birbirinden başarılı çalışmalar ortaya koydular.
(BK-CC-Y)

28.01.2013 13:03:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT