1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altındağ Belediyesi Heyelan Mağdurlarını Unutmadı

Altındağ Belediyesi Heyelan Mağdurlarını Unutmadı

Altındağ Belediyesi Heyelan Mağdurlarını Unutmadı
A+A-

Altındağ Belediyesi heyelan mağdurlarını unutmadı. Geçtiğimiz Aralık ayında Çalışkanlar Mahallesi 683. Sokak'ta meydana gelen heyelanın ardından yönetim ve teknik birimleri ile vatandaşın yanında ola

Altındağ Belediyesi heyelan mağdurlarını unutmadı.
Geçtiğimiz Aralık ayında Çalışkanlar Mahallesi 683. Sokak'ta meydana gelen heyelanın ardından yönetim ve teknik birimleri ile vatandaşın yanında olan Altındağ Belediyesi, aradan geçen iki ayın ardından Başkan Yardımcısı Tuncay Temel'in yaptığı ziyaretle bölge halkını unutmadığını gösterdi. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mehmet Kangırtay ve Altınay Yardım Birimi Sorumlusu Gülten Hitay'ın da hazır bulunduğu ziyarette vatandaşların sorunlarını dinleyen Temel, heyelanın yaşandığı bölge için Altındağ Belediyesi'nin çözüm önerilerini anlattı.
Yaşanan afet sonrası Altındağ Kaymakamlığı ile temasa geçerek mağdur vatandaşların taşınma bedeli ve kira yardımı almalarına aracı olan ve girişimleriyle bölgenin Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından risk bölgesi olarak belirlenmesini sağlayan Altındağ Belediyesi, bölgede bulunan 11 haneye ev eşyası, giysi, gıda ve maddi yardımlarda bulunmaya da devam ediyor.
(BK-CC-Y)

09.02.2013 13:38:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT