1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, Hukukçuları Ağırladı

Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, Hukukçuları Ağırladı

Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, Hukukçuları Ağırladı
A+A-

Altındağ Belediyesi, Gençlik Merkezleri'nde düzenlediği seminerler ile gençleri farklı meslekler ile tanıştırmaya devam ediyor. Altındağ Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Betül Atıcı, Altındağ Belediye

Altındağ Belediyesi, Gençlik Merkezleri'nde düzenlediği seminerler ile gençleri farklı meslekler ile tanıştırmaya devam ediyor.
Altındağ Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Betül Atıcı, Altındağ Belediyesi avukatları Ali Altun ve Emre Gür, meslek tanıtım seminerleri kapsamında Ulubey Gençlik Merkezi'ne konuk oldu. Gençlere avukatlık mesleğini anlatan avukatlar, başarılı bir gelecek hedefi olan gençlerin buna ulaşmak için planlı ve programlı çalışmaları gerektiğini belirttiler.
Gençlerin "Avukatlık nedir, nasıl hukukçu olunur, hukuk fakültesi mezunlarının yapabilecekleri meslekler nelerdir" gibi sorularını yanıtlayan Atıcı, Altun ve Gür gençlerin meslekleriyle ilgili tüm meraklarını gidermeye çalıştı.
Altındağ Belediyesi avukatları ile hukuk alanındaki meslekler, başarılı bir kariyer planlaması gibi konularda sohbet eden gençler, soru cevap şeklinde geçen sohbetten büyük keyif aldıklarını belirttiler.
(BK-ÖZ-Y)

24.01.2013 15:10:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT